Webdesign

3D i animacja

Animacja i reklama przeznaczona do TV?

Częścią BiM Studio jest grupa animatorów przygotowująca od 1998 roku animacje dla takich firm jak Sony, Aresenal, Corona … w skrócie, dla największych z istniejących firm i ich projektów.

Czy damy więc radę stworzyć reklamę na światowym poziomie?
Nasze realizacje mówią same za siebie.

Materiały reklamowe
Obróbka 2D
Projekt 3D
Hypermotion Reel

BiM Studio ściśle współpracuje z jedną z czołowych światowych grup działających w reklamie. Pracowali oni dla takich marek jak Adidas, Sony, Heineken, Pendulum czy Orbital tworząc reklamy i inne materiały. Zobaczcie sami.

Hypermotion - animacja i montaż światowej klasy

Muzyka
Obróbka 2D
Projekt 3D
Teatr Wielki w Bydgoszczy - thumbnail

Animacja 3D, doceniony przez mieszkańców miasta Bydgoszczy projekt, rekonstruujący cyfrowo Teatr Wielki zniszczony w okresie międzywojennym.

Film ten jest moją pracą inżynierską. Na podstawie międzywojennych pocztówek odtworzyłem trójwymiarowy model Placu Teatralnego w Bydgoszczy, gdzie kiedyś stał Teatr Wielki. Wzbogacona muzyką animacja w miły sposób przybliża każdemu często nieznany fakt dotyczący naszej kultury i historii.

Teatr Wielki w Bydgoszczy - wirtualizacja Placu Teatralnego z okresu Międzywojennego

Muzyka and Obróbka 2D
Podróż - thumbnail

Animacja, niedługi filmik interpretujący z góry narzucony temat:  „Podróż”.

Prosty pomysł wykorzystania podstawowych mozliwości programu After Effects daje tutaj niezwykle ciekawy efekt. Ta krótka historia złożona w rytm z przygotowaną przez BiM Studio muzyką wywołuje uśmiech na twarzach odbiorców.

Podróż