Webdesign

CMS / Hardware / Oprogramowanie

Bass-in-Motion Studio działa jak widać na sporym obszarze. Co proponujemy..

Strony WWW »
stanowczo polecamy WordPress – Open Sourcowy system CMS. Jak wypadamy w porównaniu z systemami autorskimi?

Po pierwsze, korzystanie z kodu Open Source umożliwia nam szybkie wdrażanie najnowszych standardów, łatanie luk w zabezpieczeniach, wprowadzanie nowych narzędzi. Społeczeństwo programistów Open Source opracowuje kod, moduły, współpracę z wyszukiwarkami i portalami społecznościowymi.
Momentalnie reagujemy na nowości! Tego nie zapewni Państwu żaden autorski CMS, gdyż pracownicy zawsze będą oddelegowani do własnych zadań i nie będą mieć czasu na przerabianie stworzonego już rdzenia systemu.

Po drugie, w naszym przypadku realizacja projektu nigdy nie kończy się na zainstalowaniu narzędzi i tematu. Wygodny i prosty interfejs redaktora i maksimum możliwości są tak samo ważne jak wygląd końcowy.
Możemy śmiało powiedzieć: nie ma narzędzia którego nie napiszemy lub dodatkowej opcji jakiej nie dołożymy.

Jeśli tego wymaga projekt to modyfikujemy moduły  (lub piszemy nowe od zera) tak, by miały potrzebne opcje.

Sklepy WWW »
znowu – nasz wybór pada na WordPress, ale pracujemy także z najpopularniejszym chyba Prestashopem, a w razie potrzeby i z innymi systemami.

Muzyka »
20 letnie zaangażowanie w produkcję, studyjne nagłośnienie, odpowiednie miksery, kontrolery i interfejsy audio to zaplecze z którego korzystamy. Pasja do alternatywnych brzmień nauczyła nas tworzyć ostre basy. Zamiłowanie do muzyki House z lat 90 zapewniło znajomość akordów i umiejętność budowania współgrających, wielointstrumentowych kompozycji.

Animacja 3D / Video »
Współpracujemy z wyśmienitym, działającym na światowym rynku producencie filmów komputerowych i reklam. Jeśli interesuje Państwa osoba tworząca spoty np. dla Arsenalu, na ogromne koncerty np. dla Orbital czy Pendulum, na potrzeby Sony .. proszę pisać … Właśnie takich ludzi gromadzi Bass-in-Motion Studio.